אתר אינטרנט – מוכן ומהיר בשבילך – הסבר כללי

פיתחנו שיטה מיוחדת לבנות אתר שיווקי מעולה לעסקים בצורה מהירה ויעילה, חסכונית בזמן וכדאית מאוד

בניית אתר מהיר ומוכן בשבילך, היא מהירה מאוד, איכותית מאוד, חוסכת זמן, אנרגיה וכסף, ומקבלים אתר מעולה שעובד מהר. לרוב העסקים, זו החלטה מצוינת.
מי שרוצה אתר באיפיון והתאמה אישיים, יש לי גם שירות כזה.

רוב בעלי העסקים רוצים אתר איכותי, מקצועי ורוצים את זה מהר.
הם גם רוצים שהשקעת הזמן, האנרגיה והכסף באתר תהייה סבירה,
לכן פיתחנו את השירות של “אתר מוכן עבורך”
(אם אתם רוצים אתר בהתאמה אישית, יש לנו גם שירות כזה בשבילכם).

אחרי 25 שנה של ניסיון בבניית אתרים מכל הסוגים, אפיינתי מה בעלי עסקים (כמעט תמיד) צריכים. אפיינתי את האתר המושלם לבעל עסק, והקמתי אותו עבורך.

פיתחתי שיטה שמאפשרת לי להתאים במידה מצוינת את הצבעוניות של האתר, התמונות, הלוגו והתכנים, ויחד עם זאת אין בה שינויי מבנה והיא שומרת עלינו מפני צלילה לעבודה אינסופית הדדית.
וככה, כולנו מרוויחים, אתה, בעל העסק, שרוצה אתר איכותי ומהר,
מקבל אתר בהשקעה כספית שאפשרית לכל עסק ובהשקעת אנרגיה וזמן מינימלית ומקבל אותו מהר.
ואני יכול לבנות לך אתר בשיטה ייחודית, וככה להוזיל עלויות ולשמור על רמה מקצועית גבוה.

מה אתם מקבלים?

את אתר האינטרנט הראשון שלי בניתי בשנת 1996. מאז, עשיתי תואר ראשון במדעי המחשב, עבדתי כמתכנת WEB, מנהל צוות, מנהל מוצר, פיתחתי מערכת לבקמת אתרים אוטומטית לבעלי עסקים מסוג מסוים, הקמתי שתי חברות סטארטאפ בתחום האינטרנט, הקמתי סטודיו לפיתוח עיצוב ובניית אתרים, וסה”כ אפיינתי, עיצבתי, בניתי מעל 1000 אתרים. אחרי כל זה הבנתי שאתר לעסק שלכם, לא צריך אפיון מיוחד לו, כי 90% מהעסקים צריכים אתר מאוד דומה. ואפיינתי את האתר הזה. והוא מוכן בשבילכם. 

כאמור בסעיף הקודם (אם לא קראתם, תקראו), עשיתי שימוש בידע והניסיון שלי על מנת לתכנן לאתר שלכם את המבנה העיצובי המנצח.

עמוד בית שיווקי דורש להציג בצורה נבונה מי אתם, מה העסק שלכם, מה השירותים והמוצרים שלכם, ומה הידע והניסיון שלכם. כמו כן אם אפשר הוא דורש להציג כמה לקוחות מרוצים. ומכל זה לעשות תמהיל חכם. אחרי 1000 אתרים בניתי לכם את העמוד שמתאים לכם, עכשיו מה שנותר זה לקחת את התוכן שלכם, לשתול שם ולרות קדימה.

בעמוד הזה נראה מה השירותים שהעסק שלכם מציע

בעמוד הזה נראה את הידע שלכם, בצורה של פוסטים/מאמרים. 

בעמוד הזה נראה את הממליצים שלכם וגם, וויג’טים של ממליצים מיוחדים לעמודים שונים באתר

לפעמים נסתפק במה שיופיע בעמוד הבית, לפעמים נציג את זה בפופאפ, ולפעמים נראה בצורה מורחבת בעמוד אודות. המטרה היא להראות מי עומד מאחורי העסק שלכם. אנשים אוהבים לדעת. אנשים עושים עסקים עם אנשים.

העמוד זה נאפשר למבקרים באתר שלכם ליצור אתכם קשר בצורה המועדפת עליכם ובצורה שיהיה להם קל ונוח ליצור קשר

חשוב מאוד טופס בחלק התחתון של האתר, ככה אנשים שגוללים למטה ו”נתקעים שם” אם הם כבר בשלים מספיק הם פשוט יותרים אתכם קשר.

החיבור יתבצע לאחת המערכות שאנו עובדים איתם או למערכת מובנית (ואז אין צורך בתשלום נוסף!)

את התוכן המקצועי שלכם נאפשר לשתף בקלות ואז אנשים יפיתו לחברים ולקולגות שלהם, בווטאסאפ, בפייסבוק וכולי.

כמעט מיותר לציין, ובכל זאת, מעל 50% מהמבקרים באתר שלכם יעשו זאת מבטלפון הנייד שלהם. חשוב מאוד שהאתר יהיה שימושי גם משם.

אחד מהדברים שמבדילים יפה בים אתר לאתר הוא בכימת הצבעים שלו. היא בד”כ מגיעה מצבעי המותג (לוגו וכדומה) אני אקח את צבעי המותג שלכם, אבנה מהם סכימת צבעים מקצועית לאתר ובה נשתמש באתר שלכם. זה ביחד עם התוכן הייחוד לכם, יהפוך את האתר שלהם ל”וואו” וייחודי עבורכם.

 • עמוד הבית (עד 3 איזורים)
 • עמוד שירותים (עד 3 שירותים, מידע מקוצר על כל שירות)
 • עמוד אודות
 • עמוד יצירת קשר
 • בלוג הכולל עד 3 מאמרים/פוסטים
 • עמוד המלצות עם עד 3 המלצות

(במידה ותרצו שאני אזין לכם תוכן משמעותי נוסף לאתר, זה אפשרי בתשלום נוסף)

הקטנה של התמונות בצורה אוטומטית על מנת שלא יכבידו על מהירות האתר

חשוב שהאתר שלכם יהיה מהיר מספיק גם לטובת האנשים המבקרים בו וגם לטובת ציוני גוגל. אופטימיזציה מלאה אפשרית בתשלום אבל אני דואג לכם לציון מעל 80 בדסקטופ ומעל 70 בניידים

בגמר בניית האתר, והתשלום על בניית האתר, האתר עובר לידיים שלכם ולבעלות שלכם במאה אחוזים.

אני ממליץ לאחסן אותו אצלי כי ככה אני יכול לתת לכם שירות מעולה לאורך זמן. כולל אבטחה, גיבוי וכולי, ויחד עם זאת, אתם יכולים לקחת את האתר ולעבור לכל שירות שתרצו.

לצערי, עדיין יש חברות שמוכרות אתר אינטרנט במחיר זול ואז מחייבות את בעל האתר בתשלום חודשי גבוה שאינו נגמר, במידה ובעל האתר רוצה לעבור לאיחסון אחר לא נותנים לו, היזהרו מאלה.

 

תקבלו גישה לקורס דיגיטלי שילמד אתכם איך לנהל את האתר שלכם.

לאורך השנים תחומי עסקים מסוימים יצא שעשיתי יותר מאחרים. כתוצאה מזה עשיתי התאמה מיוחדת ובניתי לסוגי עסקים אלה, אתרים מותאמים במיוחד. אז אם העסק שלכם הוא אחד מאלה, אני מזמין אתכם לעיין בהתאמה הספציפית מתאימה לכם.

למה כדאי לבנות אתר איתי?

ידע מקצועי (תואר במדעי המחשב) 95%
ידע מקצועי שיווקי (הרחבה במנהל עסקים ושיווק) 95%
ניסיון מקצועי - 25 שנות פיתוח אינטרנט ובניית אתרים 100%
תכנות אתרים 95%
בניית אתרים 95%
עיצוב אתרים 92%
שירותיות (מאות לקוחות מאוד מרוצים) 95%
הסתכלות כוללת, עסקית, שיווקית, אסטרטגית 95%
אמינות ואחריות 100%

לקוחות ממליצים

אתר אינטרנט: עמית גלאור – אדריכלית

עמית גלאור – אדריכלות ועיצוב פנים

דניאל, המון תודה על האתר הנפלא שבנית עבורי בעזרתה של המעצבת רחלי בילנקו (הנפלאה…). התוצאה נפלאה. התכנות מקצועי ויעיל והתוצאה נוחה מאד לגישה ולתפעול. תודה מיוחדת על העזרה בלימוד מערכת ההפעלה ועל האדיבות והיחס הנעים

להמלצה המלאה »
בניית אתר אינטרנט ללקוח: ד"ר רונן דביר

רונן דביר

דניאל תודה רבה על המקצועיות והאדיבות. אני ממשיך ומקבל תגובות המשבחות את האתר ואת התדמית המקצועית והעניינית שהוא משדר. אשמח להמשיך ולקדם את האתר דרכך. אני מאחל לך שתמשיך באותה הדרך, היא בוודאי תוביל אותך

להמלצה המלאה »

סיון קונוולינה

שמחתי מאוד לעבוד עם מתכנת שמעבר לתכנות הציע גם הצעות שיש להן היבטים שיווקיים עבורי. כלומר, השינויים נעשו לא רק בהתאמה לצרכים שלי אלא גם בהתאם להרגלים של המשתמשים באתר, וזה הוביל אותי לחשוב אחרת

להמלצה המלאה »

ד”ר גיל טון

ואז דניאל התותח וכל WEBGUY נכנסו לתמונה ושיפרו פלאים את האתר שלי. דניאל במקצועיות וסבלנות רבה בנה לי אתר חדש והפך את האתר שלי מממוצע למעולה וזה משהו לא מובן מאליו.

להמלצה המלאה »

איך זה עובד? מהו תהליך העבודה?

 1. מבנה האתר – לכל “אתר מוכן” יש לכל עמוד כמה אפשרויות מבנה, אני מציג לכם אותם ואתם בוחרים את האהובים והמתאימים לכם ביותר.
 2. תוכן האתר – אני מדריך אתכם יד ביד איזה תוכן להעביר לי ונותן לכם כלים פשוטים להעברת התוכן.
 3. אתם מעבירים לי את התכנים.
 4. אני מייצר לכם את האתר על בסיס המוצר המיוחד שלנו והתכנים הייחודיים שלכם
 5. אני מוסיף קצת מלח ופלפל (טיפוגרפיה, צבעים) על מנת לתת עוד קצת ייחודיות ועניין 🙂 
 6. אנחנו עושים עד 2 סבבים של תיקונים ושיפורים.
 7. האתר מוכן

כמה זמן התהליך הזה לוקח?

הכל כולל הכל לוקח בערך חודש עד חודשיים. זאת בניגוד לאתר באפיון והתאמה אישית שבנייתו יכולה לקחת 3-4 חודשים ואפילו חצי שנה ויותר, תלוי בגודל הפרויקט והתהליך.

100% אחריות על האתר

שאלות נוספות שעולות

כל האתרים שלנו נבנים על וורדפרס. במידה וזה אתר איקומרס אנו מוסיפים ווקומרס. וורדפרס היא מערכת בניית האתרים הנפוצה ביותר בעולם והמתקדמת ביותר. כל סוג של אתר אנו יכולים לבנות לכם בעזרת המערכת הזו.

אנחנו נותנים אחריות מלאה לכל תקלה, באג, נראות לא טובה למשך 90 ימים. מעבר לזה, כל עוד האתר מאוחסן אצלינו ומנוהל על ידינו, כל תקלה גם אם תתגלה שנה וחצי אחרי, ובמידה והיא תוצאה של תקלה בבניית התאר, תתוקן ללא כל תוספת עלות. 

אני לא נעלם, אנחנו כאן. כבר 14 שנים ועוד היד נטויה, יש לנו לקוחות שאנו מלווים מההתחלה ובנינו להם כבר אתר שני ושלישי. אני מזמין אתכם לקרוא היטב את ההמלצות באתר, הכל שמות אמיתיים, תמונות אמיתיות ולקוחות אמיתיים.

התאמה עיצובית מלאה היא לא חלק מהמוצר הזה. השקעתי מחשבה גדולה ועמוקה בבניית המבנה העיצובי הזה. זה מבנה מנצח, שעובד. במידה ותרצו אפיון מותאם ועיצוב מותאם עבורכם, זה לא האתר בשבילכם, יש לי מוצר כזה כאן.

אתם מקבלים מתנה איחסון אתר לשלושה חודשים. מעבר לזה, מומלץ לאחסן אצלי ואז לקבל גם איחסון איכותי ומהיר, מאובטח ומגובה. עלות לחודש החל מ 79 ש”ח.

שם הדומיין (שם האתר שלכם) אינו כלול, את זה יש לרכוש (למעשה לשכור) מרשויות האינטרנט, אני יכול לעשות זאת עבורכם. העלות של זה משתנה, בדרך כלל כ 120 ש”ח לשנה.

בניית האתר אינה כוללת את כתיבת תוכן האתר. בדרך כלל הלקוח מספק לי את התוכן, ואני אשמח להדריך אתכם בדיוק מה צריך. אם תרצו אני אוכל לספק גם שירות כתיבת תוכן בעלות נוספת.

אני אשמח לשים תמונות אווירה חינמיות באתר, אולם אם תרצו צילומי תדמית שלכם ושל העסק, עליכם להתקשר עם צלם או צלמת (אני אשמח להמליץ) ולספק לי את הצילומים. לפעמים צריך לרכוש תמונות מצד ג’ ובמידה וכך הם יהיו בתשלום נוסף.

אתר אינטרנט יכול וצריך להתחבר לשירותים רבים נוספים, למשל למערכות דיוור, למערכות בקרה, למערכות CRM ועוד. רבים מהשירותים האלה הם שירותים בתשלום, ועליכם לשלם לחברה המספקת לכם את השירות.

כמו כן, ניתן להוסיף לאתר אינטרנט תמונות ואיורים, ותוספים בתשלום, אלה אינם כלולים אלא אם נאמר אחרת.

כמה עולה?

ההשקעה באתר אינטרנט היא אחת ההשקעות החשובות שתעשו בעסק שלכם. היא תשפיע על העסק שלכם לאורך זמן (לא מחליפים אתר כל חודש). אתר אינטרנט טוב, ירים את העסק שלכם להצלחה, האתר עצמו לא אחראי לדבר, אבל הפעילות שלכם יחד עם איכות האתר, והשירות שתקבלו ממי שבונה לכם את האתר, ישפיעו מאוד על היכולת שלכם להצליח לגדול.

במהלך חיי העסקיים, בניתי אתרים בין 2,000 ש”ח ועד 200,000 ש”ח. 

אתר מסוג “אתר מהיר ומוכן בשבילכם” הוא מוצר מעולה במחיר (השקעה) ושווי ערך אחד הטובים שאני מכיר. 

ההשקעה שלכם באתר כזה היא החל מ 6900 ש”ח 

איך משלמים?

בכרטיס אשראי:

 • 50% בהזמנה
 • והיתרה בסוף

הסדרת התשלום במלואו היא תנאי לעליית האתר לאויר

2-4 תשלומים החל מההזמנה

 • 30% מראש
 • את היתרה אפשר לחלק ל עד 6 תשלומים

תוספות אפשריות

סוג האתר הזה הוא כזה שיכול לגדול ולהפוך למפלצת אמיתית. אתם יכולים להוסיף כל סוג של תוכן ומודול לאתר הזה. במידה ואתם צריכים משהו שלא מופיע כאן, אפשר להוסיף  את זה. בשיחת טלפון נוכל להיכנס לפרטים.

לפעמים תרצו שאני אזין לכם יותר מ 3 פוסטים לבלוג, או יותר מ 3 ממליצים, או כל תוכן נוסף אחר שתרצו באתר, אני אשמח לעשות זאת עבורכם בתמורה לתשלום של שעות הזנת תוכן.

שם הדומיין (שם האתר שלכם) אינו כלול, זה יש לרכוש (למעשה לשכור) מרשויות האינטרנט, אני יכול לעשות זאת עבורכם. העלות של זה משתנה, בדרך כלל כ 120 ש”ח לשנה ו 195 לשנתיים.

אני לא זוכר מקרים שאמרתי “לא” ללקוחות שלי. מה שאתם רוצים להוסיף לאתר כנראה אפשר, ואני יכול לעשות את זה עבורכם.

הבנתי אני רוצה להתקדם!

אם אתם רוצים לבנות איתנו אתר, נהדר! אם אתם יודעים איזה זה מצוין, אבל גם אם אתם לא בטוחים עדיין, אתם מוזמנים לפנות אליי ואעזור לכם להבין מה האתר המתאים לכם ביותר. אפשר להתקשר אליי או לשלוח מייל אל למלא טופס זה.

סוגי האתרים המהירים שיש לי בשבילכם

אתר אינטרנט מוכן ומושלם למרבית העסקים

אתם פותחים עסק חדש, או שיש לכם כבר עסק. עסק שהוא כמו ילד בשבילכם. אתם משקיעים בו זמן רב, כסף, אנרגיה, מחשבה אינסופית. מנסים להביא את הערך שלכם לעולם לכמה שיותר אנשים, אבל בינתיים, לא מספיק שומעים עליכם, ולא מספיק לקוחות והכנסות יש לכם, בנינו לכם את האתר המושלם עבורכם, כנסו וראו את כל הפרטים, כולל מה מכיל והמחיר

brooke-cagle-oTweoxMKdkA-unsplash

אתר אינטרנט מוכן ומושלם לצלמים ואמנים

בנפש שלכם אתם אמנים. צלמים, ציירים ועוד. ויחד עם זאת אתם רוצים גם פרנסה. והצלחה. וצריך להראות את האמנות שלכם לעולם!
צריך להראות איפה הופיעו העבודות שלכם, ולתת כבוד לדימויים ולתהליך. ולאפשר אנשים לפנות אליכם, אבל… בנעימות, בלי לדחוף. 
אז הנה, בואו נבנה לכם אתר שיראה ויעשה את כל זה.

alex-simpson-DEIeAfI3hus-unsplash

אתר מושלם למעצבת פנים / סטודיו לעיצוב פנים

את מעצבת פנים, את רוצה אתר מקצועי לעסק שלך, כזה שיציג את העבודות שלך בצורה הטובה ביותר, את הידע המקצועי שלך, ואת הניסיון שלך, אתר שיביא לך לקוחות חדשים. אחרי אתרים רבים שבנינו למעצבות פנים ואדריכלים, בנינו לך את האתר המושלם עבורך, כל הפרטים בפנים

sincerely-media-_uuRwSS1hxQ-unsplash (1)

אתר אינטרנט מדויק למאמנים ומטפלים

אתם מאמנים עסקיים או אישיים ורוצים להגיע ולאמן כמה שיותר אנשים. לעזור להם לפרוץ את הגבולות שלהם ולהצליח יותר. אין לכם אתר או שיש לכם אתר שלא עובד מספיק טוב עבורכם. הגיע הזמן שלכם לקפוץ מדרגה בעצמכם. הגיע הזמן שיהיה לכם אתר אינטרנט מדויק לצרכים שלכם. אתר שעובד

bruno-adam-9n-WKWQZrno-unsplash

אתר האיקומרס המושלם

יש לכם אתר חנות שלא עובד טוב? או שיש לכם חנות פיזית ואתם רוצים להוסיף אפשרות ללקוחות לרכוש דרך אתר אינטרנט שיעבוד עבורכם?
אחרי 13 שנות ניסיון, בנינו לכם את אתר האיקומרס המושלם. אתר המבוסס על ידע וניסיון רב שנים. אתר שעושה שימוש בטכנולוגיה הטובה ביותר וגם אתר במחיר שפוי

wout-vanacker-l4HBYkURqvE-unsplash

אתר קורסים מעורר השראה ולמידה

יש לכם קורס דיגיטלי בפלטפורמה קיימת? אתם עובדים על הקמת קורס דיגיטלי חדש? אתם רוצים שאתר הקורסים שלכם יגדל ויתפתח, ויהיה שלכם באמת? עם בחוויה שלכם? והצבעים שלכם? והתנועה שלכם? אתם רוצים שזה יהיה נכס דיגיטלי אמיתי?

אני אשמח לבנות לכם אתר קורסים מקצועי שעובד כמו שצריך. 

annie-spratt-xKJUnFwfz3s-unsplash

קורס AI Masterclass יישום בינה מלאכותית בעסקים

הקורס שכל עצמאי ובעל עסק חייב להיות בו, מספר המקומות מוגבל. רשימת ההמתנה למחזור הבא נפתחה, כל הפרטים כאן:

וובינר בחמישי 13/7 20:00

יש לכם עסק קטן*?
בואו ללמוד איך להעזר ב AI בעסק שלכם

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...