עמוד נחיתה – שאפשר לשכפל או להרחיב

עמוד נחיתה הוא אתר קטן, (מיניסייט), כדאי לבנות אותו נכון. גם שיווקית, וגם טכנית מקצועית, ואז אפילו אפשר בהמשך להפוך אותו לאתר ממש

יש מגוון סיבות לבנות עמוד נחיתה. אם אתם בונים עמוד נחיתה זמני, קצר מועד, אז אפשר לעשות את זה בדרך כלל לבד באחת ממערכות הדיוור. אם לעומת זאת אתם בונים עמוד נחיתה שיהיה עמוד לאורך זמן, יכול כתחליף לאתר, או למוצר מרכזי שילווה אתכם לאורך זמן, אני ממליץ לעשות את זה באתר משלכם, בדומיין משלכם, וכך אתם מתחילים (או ממשיכים) לבנות את הנכס שלכם.

בניית עמוד נחיתה שכזה, אם יש אתר, צריכה להתבצע בתוכו (אם אפשר) ואם אין אתר, בעצם זו ממש בנייה של אתר מלא, אבל קטן. אתר שיש בו רק עמוד אחד. לפחות בשלב ראשון. היתרון, אפשר יהיה בהמשך להרחיב את עמוד הנחיתה הזה לעוד עמודים, להפוך את המיניסייט הזה לאתר ממש. כל זה כמובן, רק אם, תבנו את זה נכון. אני מציע להסתכל איך אני בונה לכם עמוד נחיתה/מיניסייט ברמה הגבוהה ביותר.

מה אתם מקבלים?

אני בונה לכם עמוד נחיתה שיווקי ברמה הגבוהה ביותר, ויחד עם זאת גם טכני ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. העמוד יהיה בעצם אתר של עמוד אחד, מבוסס וורדפרס ואלמנטור.

את עמוד הנחיתה הזה תוכלו להרחיב בהמשך לאתר קטן או גדול, אם תרצו.

החיבור יתבצע לאחת המערכות שאנו עובדים איתם או למערכת מובנית (ואז אין צורך בתשלום נוסף!)

את התוכן המקצועי שלכם נאפשר לשתף בקלות ואז אנשים יפיתו לחברים ולקולגות שלהם, בווטאסאפ, בפייסבוק וכולי.

כמעט מיותר לציין, ובכל זאת, מעל 50% מהמבקרים באתר שלכם יעשו זאת מבטלפון הנייד שלהם. חשוב מאוד שהאתר יהיה שימושי גם משם.

הקטנה של התמונות בצורה אוטומטית על מנת שלא יכבידו על מהירות האתר

חשוב שהאתר שלכם יהיה מהיר מספיק גם לטובת האנשים המבקרים בו וגם לטובת ציוני גוגל. אופטימיזציה מלאה אפשרית בתשלום אבל אני דואג לכם לציון מעל 80 בדסקטופ ומעל 70 בניידים

בגמר בניית עמוד נחיתה כזה, והסדרת התשלום, עובר עמוד הנחיתה לידיים שלכם ולבעלות שלכם במאה אחוזים.

אני ממליץ לאחסן אותו אצלי כי ככה אני יכול לתת לכם שירות מעולה לאורך זמן. כולל אבטחה, גיבוי וכולי, ויחד עם זאת, אתם יכולים לקחת את האתר ולעבור לכל שירות שתרצו.

לצערי, עדיין יש חברות שמוכרות אתר אינטרנט במחיר זול ואז מחייבות את בעל האתר בתשלום חודשי גבוה שאינו נגמר, במידה ובעל האתר רוצה לעבור לאיחסון אחר לא נותנים לו, היזהרו מאלה.

למה כדאי לבנות אתר איתי?

ידע מקצועי (תואר במדעי המחשב) 95%
ידע מקצועי שיווקי (הרחבה במנהל עסקים ושיווק) 95%
ניסיון מקצועי - 25 שנות פיתוח אינטרנט ובניית אתרים 100%
תכנות אתרים 95%
בניית אתרים 95%
עיצוב אתרים 92%
שירותיות (מאות לקוחות מאוד מרוצים) 95%
הסתכלות כוללת, עסקית, שיווקית, אסטרטגית 95%
אמינות ואחריות 100%

לקוחות ממליצים

משה בר

ממליץ בחום על עבודה עם דניאל שלגי שירה והסיבה המרכזית היא השילוב הנדיר והמאד חשוב בין ראש טכנולוגי וחשיבה שיווקית. רק אחד מהם לא יסייע לעסק להתרומם ואצל דניאל יש, ובשפע את שניהם. מלבד זאת

להמלצה המלאה »

רבקה נהרי

האתר מרשים, מעניין מקצועי ומעוצב בסגנון מאוד יפה כל מי שראה אהב / אהבה שזה מקצועי ושאלו מי בנה לך? ואז עניתי להם: דניאלללל

להמלצה המלאה »
אתר אינטרנט: אפרט השקעות ומסחר

אביחי חיים – מעצב

בתור מעצב גרפי חשובים לי הפרטים הקטנים כגדולים. ובמהלך השנים חיפשתי מישהו שיבין את חשיבות הדיוק בעיצוב ברמת הביצוע עם פתרונות מקצועיים לאתגרים עיצוביים. אני שמח שפגשתי את דניאל שמספק את כל אלו בנוסף לשירות

להמלצה המלאה »

איך זה עובד? מהו תהליך העבודה?

  1. אתם מעבירים לי את התוכן של עמוד הנחיתה ואת כל הקבצים שיש לכם הקשורים אליו (תמונות, וידאו וכדומה).
  2. בהתאם לאפיון של עמוד הנחיתה אני בונה לכם עמוד נחיתה ממיר מקצועי.
  3. אנחנו עושים עד 2 סבבים של תיקונים ושיפורים.
  4. עמוד הנחיתה מוכן ויכול לעלות לאויר

כמה זמן התהליך הזה לוקח?

הכל כולל הכל לוקח בדרך כלל בין 2-4 שבועות.

100% אחריות על האתר

מה עוד אתם רוצים לדעת?

כל האתרים שלנו נבנים על וורדפרס. במידה וזה אתר איקומרס אנו מוסיפים ווקומרס. וורדפרס היא מערכת בניית האתרים הנפוצה ביותר בעולם והמתקדמת ביותר. כל סוג של אתר אנו יכולים לבנות לכם בעזרת המערכת הזו.

אנחנו נותנים אחריות מלאה לכל תקלה, באג, נראות לא טובה למשך 90 ימים. מעבר לזה, כל עוד האתר מאוחסן אצלינו ומנוהל על ידינו, כל תקלה גם אם תתגלה שנה וחצי אחרי, ובמידה והיא תוצאה של תקלה בבניית התאר, תתוקן ללא כל תוספת עלות. 

אני לא נעלם, אנחנו כאן. כבר 14 שנים ועוד היד נטויה, יש לנו לקוחות שאנו מלווים מההתחלה ובנינו להם כבר אתר שני ושלישי. אני מזמין אתכם לקרוא היטב את ההמלצות באתר, הכל שמות אמיתיים, תמונות אמיתיות ולקוחות אמיתיים.

התאמה עיצובית מלאה היא לא חלק מהמוצר הזה. השקעתי מחשבה גדולה ועמוקה בבניית המבנה העיצובי הזה. זה מבנה מנצח, שעובד. במידה ותרצו אפיון מותאם ועיצוב מותאם עבורכם, זה לא האתר בשבילכם, יש לי מוצר כזה כאן.

אתם מקבלים מתנה איחסון אתר לשלושה חודשים. מעבר לזה, מומלץ לאחסן אצלי ואז לקבל גם איחסון איכותי ומהיר, מאובטח ומגובה. עלות לחודש החל מ 79 ש”ח.

שם הדומיין (שם האתר שלכם) אינו כלול, את זה יש לרכוש (למעשה לשכור) מרשויות האינטרנט, אני יכול לעשות זאת עבורכם. העלות של זה משתנה, בדרך כלל כ 120 ש”ח לשנה.

בניית האתר אינה כוללת את כתיבת תוכן האתר. בדרך כלל הלקוח מספק לי את התוכן, ואני אשמח להדריך אתכם בדיוק מה צריך. אם תרצו אני אוכל לספק גם שירות כתיבת תוכן בעלות נוספת.

אני אשמח לשים תמונות אווירה חינמיות באתר, אולם אם תרצו צילומי תדמית שלכם ושל העסק, עליכם להתקשר עם צלם או צלמת (אני אשמח להמליץ) ולספק לי את הצילומים. לפעמים צריך לרכוש תמונות מצד ג’ ובמידה וכך הם יהיו בתשלום נוסף.

אתר אינטרנט יכול וצריך להתחבר לשירותים רבים נוספים, למשל למערכות דיוור, למערכות בקרה, למערכות CRM ועוד. רבים מהשירותים האלה הם שירותים בתשלום, ועליכם לשלם לחברה המספקת לכם את השירות.

כמו כן, ניתן להוסיף לאתר אינטרנט תמונות ואיורים, ותוספים בתשלום, אלה אינם כלולים אלא אם נאמר אחרת.

כמה עולה?

ההשקעה באתר אינטרנט היא אחת ההשקעות החשובות שתעשו בעסק שלכם. היא תשפיע על העסק שלכם לאורך זמן (לא מחליפים אתר כל חודש). אתר אינטרנט טוב, ירים את העסק שלכם להצלחה, האתר עצמו לא אחראי לדבר, אבל הפעילות שלכם יחד עם איכות האתר, והשירות שתקבלו ממי שבונה לכם את האתר, ישפיעו מאוד על היכולת שלכם להצליח לגדול.

אתר מסוג “מיניסייט” שבנוי נכון הוא התחלה של אתר האינטרנט העתידי שלכם. 

ההשקעה שלכם במיניסייט/עמוד נחיתה כזה היא החל מ 3500 ש”ח

תשלום בכרטיס אשראי 1-2 תשלומים החל מההזמנה

תוספות אפשריות

סוג האתר הזה הוא כזה שיכול לגדול ולהפוך למפלצת אמיתית. אתם יכולים להוסיף כל סוג של תוכן ומודול לאתר הזה. במידה ואתם צריכים משהו שלא מופיע כאן, אפשר להוסיף  את זה. בשיחת טלפון נוכל להיכנס לפרטים.

לפעמים תרצו שאני אזין לכם יותר מ 3 פוסטים לבלוג, או יותר מ 3 ממליצים, או כל תוכן נוסף אחר שתרצו באתר, אני אשמח לעשות זאת עבורכם בתמורה לתשלום של שעות הזנת תוכן.

שם הדומיין (שם האתר שלכם) אינו כלול, זה יש לרכוש (למעשה לשכור) מרשויות האינטרנט, אני יכול לעשות זאת עבורכם. העלות של זה משתנה, בדרך כלל כ 120 ש”ח לשנה ו 195 לשנתיים.

אני לא זוכר מקרים שאמרתי “לא” ללקוחות שלי. מה שאתם רוצים להוסיף לאתר כנראה אפשר, ואני יכול לעשות את זה עבורכם.

הבנתי אני רוצה להתקדם!

אם אתם רוצים לבנות איתנו אתר, נהדר! אם אתם יודעים איזה זה מצוין, אבל גם אם אתם לא בטוחים עדיין, אתם מוזמנים לפנות אליי ואעזור לכם להבין מה האתר המתאים לכם ביותר. אפשר להתקשר אליי או לשלוח מייל אל למלא טופס זה.

קורס AI Masterclass יישום בינה מלאכותית בעסקים

הקורס שכל עצמאי ובעל עסק חייב להיות בו, מספר המקומות מוגבל. רשימת ההמתנה למחזור הבא נפתחה, כל הפרטים כאן:

וובינר בחמישי 13/7 20:00

יש לכם עסק קטן*?
בואו ללמוד איך להעזר ב AI בעסק שלכם

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...