עיצוב ובניית אתר אינטרנט מושלם למעצבת פנים

זה הזמן לשדרג את הנוכחות שלך באינטרנט שני צעדים לפני כל השאר.
אנו ב WEBGUY נעצב ונבנה לך את אתר האינטרנט האולטמטיבי למעצבת פנים בישראל
. בזכות ניסיון רב שנים והכרות מעמיקה עם עולם עיצוב הפנים, בנינו לך אתר מוכן ומושלם בדיוק עבורך

מעצבת פנים
הציגי את הכישרון שלך, העבודות שלך, הלקוחות המרוצים שלך, בצורה הטובה ביותר, והשיגי כך לקוחות חדשים כל חודש

את מעצבת פנים או אדריכלית, את טובה בזה, ואת רוצה אתר אינטרנט שיראה את זה. את רוצה אתר אינטרנט מקצועי שיעזור לך להשיג לקוחות, להציג את תיק העבודות המקצועי שלך, לכתוב בלוג מקצועי ולהציג את הלקוחות המרוצים שלך. כמעצבת פנים בישראל את יודעת כמה זה לא פשוט להשיג לקוחות חדשים, איך כולם נלחמים בכולם וקשה להתבלט מעל שאר המעצבות.
זה מעצבן, שהכישרון שלך, והיכולת, גם העיצובית וגם האנושית, לא באים לידי ביטוי במדיה הדיגיטלית בצורה טובה ומספקת.
את עובדת כ
מעצבת פנים ואת רוצה אתר אינטרנט שיציג בצורה הטובה ביותר את העבודות שלך, גם את הידע שלך וגם את הלקוחות והממליצים שלך. את רוצה לקבל שירות מקצועי, אדיב, ממישהו שאפשר לסמוך עליו עם נושא חשוב כל כך לעסק שלך כמו אתר האינטרנט שלך. כידוע, אתר אינטרנט של מעצבת פנים, הוא מרכז המערכת השיווקית שלך ברשת. 

את רוצה אתר אינטרנט שיאפשר ללקוחות הפוטנציאלים שלך להתרשם מהמקצועיות שלך. בנוסף לזה את גם רוצה לעבוד עם מישהו שאפשר לסמוך עליו, מישהו שאת יכולה להתייעץ איתו בענייני השיווק באינטרנט. וכמובן שזה יהיה ממש נחמד אם בזכות אתר האינטרנט החדש שלך, סוף סוף יגיעו אלייך לקוחות מהסוג שאת אוהבת ורוצה.

אתר אינטרנט: עמית גלאור – אדריכלית

עמית גלאור – אדריכלות ועיצוב פנים

דניאל, המון תודה על האתר הנפלא שבנית עבורי בעזרתה של המעצבת רחלי בילנקו (הנפלאה…). התוצאה נפלאה. התכנות מקצועי ויעיל והתוצאה נוחה מאד לגישה ולתפעול. תודה מיוחדת על העזרה בלימוד מערכת ההפעלה ועל האדיבות והיחס הנעים במהלך העזרה הטלפונית. אני מאד אוהבת את האתר והתגובות נלהבות… תודה ענקית!! עמית פרויקט: עמית גלאור

אם היום אין לך אתר כלל, או שיש לך אתר, שאינו מספק את הסחורה, הגיע הזמן, מגיע לך שיהיה לך אתר תותח. אתר שתרגישי ביטחון לשלוח אותו למתעניינים, לפרסם אותו ברשתות ולדעת שהוא עושה את העבודה בצורה מקצועית ונאמנה. אתר האינטרנט הזה, במידה ותעבדי איתו נכון, צפוי להביא לך לקוחות חדשים בצורה שוטפת מה שייתן לך הרבה ביטחון כלכלי ושקט נפשי.

בניית אתר מהיר ומוכן בשבילך, היא מהירה מאוד, איכותית מאוד, חוסכת זמן, אנרגיה וכסף, ומקבלים אתר מעולה שעובד מהר. לרוב העסקים, זו החלטה מצוינת. מי שרוצה אתר באיפיון והתאמה אישיים, יש לי גם שירות כזה. 

איך אתר אינטרנט למעצבת פנים נראה בפועל

דוגמאות מ-7 אתרים מעצבות שונים

אתר אינטרנט למעצבת פנים - מה את מקבלת?

איך עובד תהליך בניית אתר אינטרנט למעצבת פנים אולטימטיבי עם WEBGUY

משך התהליך בד”כ בין חודשיים לשלושה. אני, יכול לעשות זאת עבורך גם בחודש במידת הצורך.

90% מהעבודה אנחנו ב WEBGUY נעשה כמובן, ואת החלק שלך, איסוף התכנים, נעזור לך וננחה אותך בצורה מסודרת ופשוטה מה ואיך את צריכה לספק לנו ואיך.

הפגישות שלנו יתקיימו בזום (וכדומה), כמו כן נתקשר בצורה שוטפת במייל, בווטסאפ ובטלפון במידת הצורך. המטרה שלנו לאפשר לך תקשורת קלה ופשוטה, מהרגע שאנחנו מתחילים לעבוד יחד, יש לך עם מי להתייעץ בכל מה שקשור לעסק שלך והאינטרנט וטכנולוגיה ומעבר לכך.

מה בדיוק את מקבלת כלול באתר

את אתר האינטרנט הראשון שלי בניתי בשנת 1996. מאז, עשיתי תואר ראשון במדעי המחשב, עבדתי כמתכנת WEB, מנהל צוות, מנהל מוצר, פיתחתי מערכת לבקמת אתרים אוטומטית לבעלי עסקים מסוג מסוים, הקמתי שתי חברות סטארטאפ בתחום האינטרנט, הקמתי סטודיו לפיתוח עיצוב ובניית אתרים, וסה”כ אפיינתי, עיצבתי, בניתי מעל 1000 אתרים. אחרי כל זה הבנתי שאתר לעסק שלכם, לא צריך אפיון מיוחד לו, כי 90% מהעסקים צריכים אתר מאוד דומה. ואפיינתי את האתר הזה. והוא מוכן בשבילכם. 

קודם כל נציג את גלרית התמונות הכי יפות שלכן מהפרויקטים השונים. בנוסף עמוד בית שיווקי דורש להציג בצורה נבונה מי אתם, מה העסק שלכם, מה השירותים והמוצרים שלכם, ומה הידע והניסיון שלכם. כמו כן אם אפשר הוא דורש להציג כמה לקוחות מרוצים. ומכל זה לעשות תמהיל חכם. אחרי 1000 אתרים בניתי לכם את העמוד שמתאים לכם, עכשיו מה שנותר זה לקחת את התוכן שלכם, לשתול שם ולרות קדימה.

בעמוד הזה נראה מה השירותים שהעסק שלכם מציע

בעמוד הזה נראה את הידע שלכם, בצורה של פוסטים/מאמרים. 

בעמוד הזה נראה את הממליצים שלכם וגם, וויג’טים של ממליצים מיוחדים לעמודים שונים באתר

בעמוד הזה נראה את כל הפרויקטים שלכם ושלכן, ולכל פרויקט כמובן אפשר להיכנס ולראות את כל הפרטים. כולל, מיקום, גודל, תיאור, מי הצלם שצילם (נהוג לתת קרדיט) וכמובן התמונות

לפעמים נסתפק במה שיופיע בעמוד הבית, לפעמים נציג את זה בפופאפ, ולפעמים נראה בצורה מורחבת בעמוד אודות. המטרה היא להראות מי עומד מאחורי העסק שלכם. אנשים אוהבים לדעת. אנשים עושים עסקים עם אנשים.

העמוד זה נאפשר למבקרים באתר שלכם ליצור אתכם קשר בצורה המועדפת עליכם ובצורה שיהיה להם קל ונוח ליצור קשר

חשוב מאוד טופס בחלק התחתון של האתר, ככה אנשים שגוללים למטה ו”נתקעים שם” אם הם כבר בשלים מספיק הם פשוט יותרים אתכם קשר.

החיבור יתבצע לאחת המערכות שאנו עובדים איתם או למערכת מובנית (ואז אין צורך בתשלום נוסף!)

את התוכן המקצועי שלכם נאפשר לשתף בקלות ואז אנשים יפיתו לחברים ולקולגות שלהם, בווטאסאפ, בפייסבוק וכולי.

כמעט מיותר לציין, ובכל זאת, מעל 50% מהמבקרים באתר שלכם יעשו זאת מבטלפון הנייד שלהם. חשוב מאוד שהאתר יהיה שימושי גם משם.

אחד מהדברים שמבדילים יפה בים אתר לאתר הוא בכימת הצבעים שלו. היא בד”כ מגיעה מצבעי המותג (לוגו וכדומה) אני אקח את צבעי המותג שלכם, אבנה מהם סכימת צבעים מקצועית לאתר ובה נשתמש באתר שלכם. זה ביחד עם התוכן הייחוד לכם, יהפוך את האתר שלהם ל”וואו” וייחודי עבורכם.

  • עמוד הבית (עד 3 איזורים)
  • עמוד שירותים (עד 3 שירותים, מידע מקוצר על כל שירות)
  • עמוד אודות
  • עמוד יצירת קשר
  • בלוג הכולל עד 3 מאמרים/פוסטים
  • עמוד המלצות עם עד 3 המלצות

(במידה ותרצו שאני אזין לכם תוכן משמעותי נוסף לאתר, זה אפשרי בתשלום נוסף)

הקטנה של התמונות בצורה אוטומטית על מנת שלא יכבידו על מהירות האתר

חשוב שהאתר שלכם יהיה מהיר מספיק גם לטובת האנשים המבקרים בו וגם לטובת ציוני גוגל. אופטימיזציה מלאה אפשרית בתשלום אבל אני דואג לכם לציון מעל 80 בדסקטופ ומעל 70 בניידים

בגמר בניית האתר, והתשלום על בניית האתר, האתר עובר לידיים שלכם ולבעלות שלכם במאה אחוזים.

אני ממליץ לאחסן אותו אצלי כי ככה אני יכול לתת לכם שירות מעולה לאורך זמן. כולל אבטחה, גיבוי וכולי, ויחד עם זאת, אתם יכולים לקחת את האתר ולעבור לכל שירות שתרצו.

לצערי, עדיין יש חברות שמוכרות אתר אינטרנט במחיר זול ואז מחייבות את בעל האתר בתשלום חודשי גבוה שאינו נגמר, במידה ובעל האתר רוצה לעבור לאיחסון אחר לא נותנים לו, היזהרו מאלה.

 

תקבלו גישה לקורס דיגיטלי שילמד אתכם איך לנהל את האתר שלכם.

תהליך פשוט וקל לבניית אתר אינטרנט למעצבת פנים

נקיים פגישת זום להתנעת הפרויקט. בפגישה, אנו נדריך וננחה אותך בדיוק מה את צריכה להכין מבחינת תכנים. נראה לך איפה נשמור את כל התכנים והתמונות בגוגל דרייב, ונענה על על השאלות שמעסיקות אותך

אנו נקים את האתר המיוחד והמוכן עבורך – אתר אינטרנט מוכן ומושלם למעצבת פנים – נזין את התכנים שלך באתר ואז, יהיה לנו על מה לעבור יחד ולהתאים אלייך

נעבור יחד על האתר כולו, נבחר את עיצוב המודולים השונים, את הטיפוגרפיה ואת פלטת הצבעים המדויקת. נראה שהתוכן יושב טוב ועובד טוב ונתאים לבקשות שלך.

אנו ב WEBGUY נעבור על האתר פעם נוספת, נבדוק שהוא נראה טוב בכל המסכים, שכל הטפסים  והכפתורים עובדים, ושכל ההתאמות שביקשת בוצעו לשביעות רצונך.

לאחר שאת מאשרת שהאתר נראה מעולה ועובד מצוין ומאשרת להעלות אותו לאויר, נחבר אותו לדומיין שלך ונפרסם אותו ברשת. בהצלחה!

למה כדאי לבנות אתר אינטרנט למעצבת פנים עם WEBGUY?

ניסיון מקצועי - 25 שנות פיתוח אינטרנט ובניית אתרים 100%
הסתכלות כוללת, עסקית, שיווקית, אסטרטגית 100%
אמינות ואחריות 100%
ידע מקצועי (כולל תואר במדעי המחשב) 98%
בניית אתרים (משנת 1999 בצורה מקצועית) 98%
תכנות אתרים 95%
ידע מקצועי שיווקי (הרחבה במנהל עסקים ושיווק) 95%
שירותיות (מאות לקוחות מאוד מרוצים) 95%
עיצוב אתרים 92%

רוית שאואט

אל דניאל הגעתי בעקבות הרצאת זום שהעביר והמלצה מקולגה.בסבלנות רבה ותמיד עם חיוך קיבלתי תמיכה לכל אורך הדרך בהקמת האתר העסקי שלי. דניאל ידע לכוון, לייעץ ולסייע במקומות בהם הרגשתי חסרת בטחון וידע. כל בקשה שלי נענתה בחיוב גם אם לא היתה כלולה במסגרת הסכם העבודה שלנו, המענה היה מהיר, זמין ובגובה העיניים גם לאנשים פחות טכניים כמוני.בתהליך עבודה נעים, רגוע והכי חשוב מדוייק הגענו לתוצאה המיוחלת, ממליצה בחום על דניאל והצוות כולו מה שמייחד את דניאל זה זמינות והרבה סבלנות. ההבנה שמדובר בתחום מורכב שכולל גם פן טכני וגם פן שיווקי – היכולת לייעץ ולסייע בשניהם עושה את ההבדל מול נותני שירות אחרים.  אני מרוצה ב 100%!

100% אחריות מלאה על האתר

  1. אחריות 100% לשנה שלמה על כל תקלה או בעיה באתר הנובעת מבניית האתר.
  2. אחריות 100% ל 30 ימים על תהליך בניית האתר. במידה ותוך 30 ימים את לא מרוצה מתהליך העבודה, או מכל דבר אחר, תפני אלינו ותקבלי את כל כספך חזרה מלבד 250 ש”ח עמלות האשראי על התשלום שבוצע.

מהי ההשקעה באתר אינטרנט מעולה מוכן ומהיר למעצבת פנים?

ההשקעה באתר אינטרנט היא אחת ההשקעות החשובות שתעשי בעסק שלך. היא תשפיע על העסק שלך לאורך זמן (הרי לא מחליפים אתר כל חודש). אתר אינטרנט טוב, ירים את העסק שלכם להצלחה, האתר עצמו לא אחראי לדבר, אבל הפעילות שלכם בשילוב עם איכות האתר, והשירות שתקבלו ממני, ישפיעו מאוד על היכולת שלכם להצליח לגדול.

אתר מסוג “אתר אינטרנט למעצבת פנים מושלם מהיר ומוכן בשבילך” הוא מוצר מעולה שאסור להחמיץ. 

ההשקעה שלכם באתר אינטרנט מעולה מוכן ומהיר למעצבת פנים היא:

11900 ש"ח
9900 ש"ח

איך משלמים?

התשלום בכרטיס אשראי, תשלום ראשון של 3300 ש"ח והיתרה, ב 2-6 תשלומים נוספים (לא יורד מהמסגרת).

הסדרת התשלום במלואו היא תנאי לעליית האתר לאויר

תוספות אפשריות

שם הדומיין (שם האתר שלכם) אינו כלול, את שם הדומיי יש לרכוש מרשויות האינטרנט, אני יכול לעשות זאת עבורכם. כ – 130 ש”ח לשנה תלוי בסוג השם הנבחר.

סוג האתר הזה הוא כזה שיכול לגדול ולהפוך למפלצת אמיתית. אתם יכולים להוסיף כל סוג של תוכן ומודול לאתר הזה. במידה ואתם צריכים משהו שלא מופיע כאן, אפשר להוסיף  את זה. בשיחת טלפון נוכל להיכנס לפרטים.

אתם מקבלים עם האתר שירות הזנת תוכן לאתר של: עמוד הבית, 3 פרויקטים של עיצוב פנים, 3 פוסטים לבלוג, 3 ממליצים, עמוד שירותים, אודות וצרו קשר, אם תרצו מעבר לכך, אני אשמח לעשות זאת עבורכם בתשלום של שעות הזנת תוכן כחלק מניהול האתר.

אני רוצה!

אני מעוניינת בבניית אתר ומבקשת פרטים נוספים על שירות בניית אתר אינטרנט מושלם למעצבת פנים

עוד המלצות

נירית צוק - עשר פלוס עורכת ראשית ומנכ"לית

נירית צוק – עשר פלוס עורכת ראשית ומנכ”לית

היי, אנחנו עובדות עם דניאל כבר מעל 10 שנים ומאד מרוצות. דניאל בנה לנו את האתר הקודם וגם את החדש שהחליף אותו. דניאל מקצועי מאד דבר שניכר באתר עצמו, בעיצובו ובהיענות המידית של דניאל לפנייתנו בכל מקרה של בעיה. בקיצור, אנחנו ממליצות עליו בחום. נירית

אתר אינטרנט: ורד צוק

ורד צוק – עצוב והקמת גינות

תודה רבה לך דניאל על העבודה שהשקעת בבניית האתר שלי. אני מעריכה את אדיבותך, את הרצון הטוב לעזור לעבור על המכשולים לאורך הדרך, את מתן היעוץ וההכוונה ברוח טובה ובאוירה רגועה עד להגעה לקו הסיום והעלאת האתר בהצלחה. זו היתה בהחלט חוויה נעימה לעבוד איתך ולדעת שתמיד אזכה למענה ופתרון מקצועי בהפעלת האתר. פרויקט: ורד צוק

סיון קונוולינה

שמחתי מאוד לעבוד עם מתכנת שמעבר לתכנות הציע גם הצעות שיש להן היבטים שיווקיים עבורי. כלומר, השינויים נעשו לא רק בהתאמה לצרכים שלי אלא גם בהתאם להרגלים של המשתמשים באתר, וזה הוביל אותי לחשוב אחרת על חויית הלקוח.שמחתי מאוד לקבל הצעות, הערות והארות מעבר לצ’ק ליסט שהעברתי, לטובת נראות ותפעול נכון יותר של האתר, המהירות שלו והיעילות שלו.הדבר שמייחד דניאל והצוות מול נותני שירות אחרים זה העבודה המסודרת בפגישות זום ובפורמט של גוגל-דוק שיש בו מעקב שינויים ועדכונים מסודר – מאוד מקל על התהליך וממחיש בצורה טובה מה בוצע, כמו גם מה כדאי עוד לבצע.

אתר אינטרנט למעצבת פנים - שאלות נפוצות

כל האתרים שלנו נבנים על וורדפרס. וורדפרס היא מערכת בניית האתרים הנפוצה ביותר בעולם והמתקדמת ביותר. כל סוג של אתר אנו יכולים לבנות לכם בעזרת המערכת הזו.

אנחנו נותנים אחריות מלאה לכל תקלה, באג, נראות לא טובה למשך שנה שלמה כל עוד האתר מאוחסן אצלנו ומנוהל על ידינו.  

בנוסף, אנו נותנים אחריות על התהליך למשך חודש מלא כפי שרשום לעיל.

התאמה עיצובית מלאה היא לא חלק מהמוצר הזה. השקעתי מחשבה גדולה ועמוקה בבניית המבנה העיצובי הזה. זה מבנה מנצח, שעובד. במידה ותרצו אפיון מותאם ועיצוב מותאם עבורכם, זה לא האתר בשבילכם, יש לי מוצר כזה. יחד עם זאת אני סמוך ובטוח שאם את מעצבת פנים, זה המוצר המתאים לך, מלאי הפרטים בטופס ונדבר ונמצא את הדבר הנכון עבורך.

אתם מקבלים מתנה איחסון אתר לשלושה חודשים. מעבר לזה, מומלץ לאחסן אצלי ואז לקבל גם איחסון איכותי ומהיר, מאובטח ומגובה. עלות לחודש החל מ 89 ש”ח.

שם הדומיין (שם האתר שלכם) אינו כלול, את זה יש לרכוש (למעשה לשכור) מרשויות האינטרנט, אני יכול לעשות זאת עבורכם. העלות של זה משתנה, בדרך כלל כ 130 ש”ח לשנה.

בניית האתר אינה כוללת את כתיבת תוכן האתר. הלקוחה מספקת לי את התוכן, ואני אשמח להדריך אותך בדיוק מה צריך. במידת הצורך אני אוכל לספק גם שירות כתיבת תוכן בעלות נוספת.

אני אשמח לשים תמונות אווירה חינמיות באתר, אולם אם תרצו צילומי תדמית שלכם ושל העסק, עליכם להתקשר עם צלם או צלמת (אני אשמח להמליץ) ולספק לי את הצילומים. לפעמים צריך לרכוש תמונות מצד ג’ ובמידה וכך הם יהיו בתשלום נוסף.

אתר אינטרנט יכול וצריך להתחבר לשירותים רבים נוספים, למשל למערכות דיוור, למערכות בקרה, למערכות CRM ועוד. רבים מהשירותים האלה הם שירותים בתשלום, ועליכם לשלם לחברה המספקת לכם את השירות.

כמו כן, ניתן להוסיף לאתר אינטרנט תמונות ואיורים, ותוספים בתשלום, אלה אינם כלולים אלא אם נאמר אחרת.

הכי הרבה בניתי אתרים למעצבים ואדריכלים. צברתי שעות רבות של שיחות עם מעצבות פנים ושעות רבות עוד יותר של אפיון עיצוב ובניה למעצבות פנים. והבנתי מה הן צריכות.

עיצוב נקי, נעים, שמשאיר את הכבוד לתמונות והתוכן.

אחד האלמנטים החשובים ביותר זה תצוגה יפה ומרשימה של הפרויקטים, גם בעמוד הבית וגם בעמודי הפרויקט. 

לקבלת 35 רעיונות לכתיבת תוכן מעולה לבלוג מקצועי באתר של מעצבת פנים

לקבלת רעיונות לתוכן מהמם לבלוג שלך באתר של מעצבת פנים מלאי המייל וקבלי מיידית במייל

קורס AI Masterclass יישום בינה מלאכותית בעסקים

הקורס שכל עצמאי ובעל עסק חייב להיות בו, מספר המקומות מוגבל. רשימת ההמתנה למחזור הבא נפתחה, כל הפרטים כאן:

וובינר בחמישי 13/7 20:00

יש לכם עסק קטן*?
בואו ללמוד איך להעזר ב AI בעסק שלכם

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...