בניית אתר אינטרנט באפיון והתאמה אישית

מאות אתרים באפיון עיצוב והתאמה אישית בנינו עד היום, נשמח לעסור גם לכם

לפעמים, למרות שאפשר לבנות אתר מהר יותר מבוסס על המוצר אתר מוכן בשבילך, עולה הרצון לבנות אתר בהתאמה אישית. מוכנים ורוצים להשקיע יותר, יותר זמן, יותר אנרגיה, וכן, גם יותר כסף, בשביל שהאתר שלכם יהיה מותאם באון מיוחד לכם. לעסק שלכם. לאופי שלכם. לצרכים שלכם. לרצונות שלכם. בלי מגבלות בכלל. 

מאות אתרים בהתאמה אישית שכאלה בנינו עד היום. בניתי לבד, בניתי עם צוות, בניתי בשיתופי פעולה. עיצובים מאפס, איפיונים מיוחדים. אנחנו ממש טובים בזה ונשמח לאפיין, לעצב ולבנות גם את האתר שלכם.

 

מה אתם מקבלים?

את אתר האינטרנט הראשון שלי בניתי בשנת 1996. מאז, עשיתי תואר ראשון במדעי המחשב, עבדתי כמתכנת WEB, מנהל צוות, מנהל מוצר, פיתחתי מערכת להקמת אתרים אוטומטית לבעלי עסקים מסוג מסוים, הקמתי שתי חברות סטארטאפ בתחום האינטרנט, הקמתי סטודיו לפיתוח עיצוב ובניית אתרים, וסה”כ אפיינתי, עיצבתי, בניתי מעל 1000 אתרים. כל הידע והניסיון שצברתי ב 25 שנים מוכן עבורכם. אשמח לצלול לתוך הפרויקט שלכם וליצור לכם את האתר שתמיד רציתם.

קודם כל אני שואל אתכם על העסק שלכם, ועל הלקוחות שלכם, ואני, ואנחנו מבינים למי אנחנו בונים את האתר הזה עבורכם או עבור הלקוחות שלכם. ואנחנו מחליטים מה המטרות שלכם מהאתר ומה רוצים להשיג עם הקמת האתר. 

אחרי זה נבין איזה מודולים אתם צריכים (פונקציונליות) ואיזה עמודים יהיו באתר שלכם.

עמודי האתר

יחד נבין איזה עמודים אתם צריכים באתר שלכם, מה המטרה של כל עמוד, ואיך הוא אמור להראות, כלומר, מה יהיה בו ומה לא יהיה בו. נבין יחד, אני אעלה את זה על הכתב ואז נוודא שאנו מבינים אחד את השני/ה. אחרי שנאשר שמבינים נוכל להתקדם.

בד”כ אנו מעצבים ובונים את האתר על בסיס וורדפרס ואלמנטור. עם אלמנטור אנחנו מעצבים את האתר שלכם תוך כדיי ההקמה שלו.

השלב הראשון של העיצוב זה עמוד הבית.

בעיצוב עמוד הבית אנו כוללים את החלק העליון (HEADER) ואת החלק התחתון (FOOTER), זוהי המסגרת. בנוסף בוחרים את סכימת הצבעים את הטיפוגרפיה, את מבנה האלמנטים ועוד.

באתר יש לפחות טופס אחד, באתרים שאני בונה יש בדרך כלל יותר טפסים. המטרה היא לאפשר למבקרים באתר לתקשר אתכם בצורה המתאימה להם ביותר במקום הנכון, ברגע שהם מוכנים לכך.

החיבור יתבצע לאחת המערכות שאנו עובדים איתם או למערכת מובנית (ואז אין צורך בתשלום נוסף!)

את התוכן המקצועי שלכם נאפשר לשתף בקלות ואז אנשים יפיתו לחברים ולקולגות שלהם, בווטאסאפ, בפייסבוק וכולי.

כמעט מיותר לציין, ובכל זאת, מעל 50% מהמבקרים באתר שלכם יעשו זאת מבטלפון הנייד שלהם. חשוב מאוד שהאתר יהיה שימושי גם משם.

אחד מהדברים שמבדילים יפה בים אתר לאתר הוא בכימת הצבעים שלו. היא בד”כ מגיעה מצבעי המותג (לוגו וכדומה) אני אקח את צבעי המותג שלכם, אבנה מהם סכימת צבעים מקצועית לאתר ובה נשתמש באתר שלכם. זה ביחד עם התוכן הייחוד לכם, יהפוך את האתר שלהם ל”וואו” וייחודי עבורכם.

 • עמוד הבית (עד 3 איזורים)
 • עמוד שירותים (עד 3 שירותים, מידע מקוצר על כל שירות)
 • עמוד אודות
 • עמוד יצירת קשר
 • בלוג הכולל עד 3 מאמרים/פוסטים
 • עמוד המלצות עם עד 3 המלצות

(במידה ותרצו שאני אזין לכם תוכן משמעותי נוסף לאתר, זה אפשרי בתשלום נוסף)

הקטנה של התמונות בצורה אוטומטית על מנת שלא יכבידו על מהירות האתר

חשוב שהאתר שלכם יהיה מהיר מספיק גם לטובת האנשים המבקרים בו וגם לטובת ציוני גוגל. אופטימיזציה מלאה אפשרית בתשלום אבל אני דואג לכם לציון מעל 80 בדסקטופ ומעל 70 בניידים

בגמר בניית האתר, והתשלום על בניית האתר, האתר עובר לידיים שלכם ולבעלות שלכם במאה אחוזים.

אני ממליץ לאחסן אותו אצלי כי ככה אני יכול לתת לכם שירות מעולה לאורך זמן. כולל אבטחה, גיבוי וכולי, ויחד עם זאת, אתם יכולים לקחת את האתר ולעבור לכל שירות שתרצו.

לצערי, עדיין יש חברות שמוכרות אתר אינטרנט במחיר זול ואז מחייבות את בעל האתר בתשלום חודשי גבוה שאינו נגמר, במידה ובעל האתר רוצה לעבור לאיחסון אחר לא נותנים לו, היזהרו מאלה.

 

תקבלו גישה לקורס דיגיטלי שילמד אתכם איך לנהל את האתר שלכם.

למה כדאי לבנות אתר איתי?

ידע מקצועי (תואר במדעי המחשב) 95%
ידע מקצועי שיווקי (הרחבה במנהל עסקים ושיווק) 95%
ניסיון מקצועי - 25 שנות פיתוח אינטרנט ובניית אתרים 100%
תכנות אתרים 95%
בניית אתרים 95%
עיצוב אתרים 92%
שירותיות (מאות לקוחות מאוד מרוצים) 95%
הסתכלות כוללת, עסקית, שיווקית, אסטרטגית 95%
אמינות ואחריות 100%

לקוחות ממליצים

מיטל וייסמן

הצלחת לספק שירות נעים, ביצוע איכותי והכי חשוב אמרת לי כן על רוב הדברים שביקשתי 🙂
ללא ספק זכיתי בבחירה שלי בך.
ממליצה בחום.

להמלצה המלאה »
עינת מאירי וטנר

עינת מאירי-ווטנר

מקצועיות ומחויבות אישית שראויה להערכה. ואם עד עכשיו המלצתי מפה לאוזן (ואמשיך לעשות כן) אז גם בפלטפורמה זו אני חייבת לציין את הגדלת הראש, החשיבה היצירתית, הצעדים מעבר, החשיבה קדימה והחשוב מכל – תוצאות!!! דרכנו

להמלצה המלאה »

איך זה עובד? מהו תהליך העבודה?

 1. הכרות מעמיקה – על מנת לתכנן, לאפיין, לעצב ולבנות לכם אתר בהתאמה אישית, אנו צריכים להכיר הייטב. נקיים שיחת זום מעמיקה, נמלא שאלון הכרות ונגיע למצב דאני מכיר את העסק שלך מצוין.
 2. אפיון האתר – אחרי ההכרות, נתכנן ונאפיין את האתר, מה המטרות, מה הפונקציונליות, מה צריך להדגיש באתר ומה פחות, על בסיס האפיון נבנה בהמשך את האתר.
 3. עיצוב ובניית עמוד הבית – זה החלק הראשון הל העיצוב והבניה, אחרי האישור נמשיך לעמודים הפנימיים.
 4. עיצוב ובניית העמודים הפנימיים
 5. הזנת התכנים הבסיסית לאתר
 6. הזנת תכנים נוספים לאתר
 7. התאמה סופית למובייל
 8. אופטימיזציות
 9. בדיקות אחרונות
 10. האתר מוכן

כמה זמן התהליך הזה לוקח?

הכל כולל הכל באתר באפיון והתאמה אישית יכול לקחת 3-4 חודשים ואפילו חצי שנה ויותר, תלוי בגודל הפרויקט והתהליך.

100% אחריות על האתר

מה עוד אתם רוצים לדעת?

כל האתרים שלנו נבנים על וורדפרס. במידה וזה אתר איקומרס אנו מוסיפים ווקומרס. וורדפרס היא מערכת בניית האתרים הנפוצה ביותר בעולם והמתקדמת ביותר. כל סוג של אתר אנו יכולים לבנות לכם בעזרת המערכת הזו.

אנחנו נותנים אחריות מלאה לכל תקלה, באג, נראות לא טובה למשך 90 ימים. מעבר לזה, כל עוד האתר מאוחסן אצלינו ומנוהל על ידינו, כל תקלה גם אם תתגלה שנה וחצי אחרי, ובמידה והיא תוצאה של תקלה בבניית התאר, תתוקן ללא כל תוספת עלות. 

אני לא נעלם, אנחנו כאן. כבר 14 שנים ועוד היד נטויה, יש לנו לקוחות שאנו מלווים מההתחלה ובנינו להם כבר אתר שני ושלישי. אני מזמין אתכם לקרוא היטב את ההמלצות באתר, הכל שמות אמיתיים, תמונות אמיתיות ולקוחות אמיתיים.

אפיון והתאמה אישי לוקח זמן.  במידה ותרצו אתר מהר יותר, יש לנו מוצר ביכול להתאים לכם בדיוק. זה נקרא, אתר מוכן עבורך, כל הפרטים כאן.

אתם מקבלים מתנה איחסון אתר לשלושה חודשים. מעבר לזה, מומלץ לאחסן אצלי ואז לקבל גם איחסון איכותי ומהיר, מאובטח ומגובה. עלות לחודש החל מ 79 ש”ח.

שם הדומיין (שם האתר שלכם) אינו כלול, את זה יש לרכוש (למעשה לשכור) מרשויות האינטרנט, אני יכול לעשות זאת עבורכם. העלות של זה משתנה, בדרך כלל כ 120 ש”ח לשנה.

בניית האתר אינה כוללת את כתיבת תוכן האתר. בדרך כלל הלקוח מספק לי את התוכן, ואני אשמח להדריך אתכם בדיוק מה צריך. אם תרצו אני אוכל לספק גם שירות כתיבת תוכן בעלות נוספת.

אני אשמח לשים תמונות אווירה חינמיות באתר, אולם אם תרצו צילומי תדמית שלכם ושל העסק, עליכם להתקשר עם צלם או צלמת (אני אשמח להמליץ) ולספק לי את הצילומים. לפעמים צריך לרכוש תמונות מצד ג’ ובמידה וכך הם יהיו בתשלום נוסף.

אתר אינטרנט יכול וצריך להתחבר לשירותים רבים נוספים, למשל למערכות דיוור, למערכות בקרה, למערכות CRM ועוד. רבים מהשירותים האלה הם שירותים בתשלום, ועליכם לשלם לחברה המספקת לכם את השירות.

כמו כן, ניתן להוסיף לאתר אינטרנט תמונות ואיורים, ותוספים בתשלום, אלה אינם כלולים אלא אם נאמר אחרת.

כמה עולה?

ההשקעה באתר אינטרנט היא אחת ההשקעות החשובות שתעשו בעסק שלכם. היא תשפיע על העסק שלכם לאורך זמן (לא מחליפים אתר כל חודש). אתר אינטרנט טוב, ירים את העסק שלכם להצלחה, האתר עצמו לא אחראי לדבר, אבל הפעילות שלכם יחד עם איכות האתר, והשירות שתקבלו ממי שבונה לכם את האתר, ישפיעו מאוד על היכולת שלכם להצליח לגדול.

במהלך חיי העסקיים, בניתי אתרים בין 2,000 ש”ח ועד 200,000 ש”ח. 

אתר באפיון והתאמה אישית עבורכם הוא מוצר פרימיום. ברכישת שירות זה, אתם מבטיחים לעצמכם שהאתר שלכם יהיה מהטובים שקיימים. 

ההשקעה שלכם באתר כזה היא החל מ 12,000 ש”ח 

אתר כזה יכול גם להגיע לעשרות אלפי שקלים, תלוי בצרכים והפונקציונליות של האתר

תוספות אפשריות

מאחר ואנו בונים את האתר באפיון והתאמה אישית  אתר כזה יכול להיות מפלצת אמיתית (במובן החיובי של המילה). אתם יכולים להוסיף כל סוג של תוכן ומודול לאתר הזה. במידה ואתם צריכים משהו שלא מופיע כאן, אפשר להוסיף  את זה. בשיחת טלפון נוכל להיכנס לפרטים.

לפעמים תרצו שאני אזין לכם יותר מ 3 פוסטים לבלוג, או יותר מ 3 ממליצים, או כל תוכן נוסף אחר שתרצו באתר, אני אשמח לעשות זאת עבורכם בתמורה לתשלום של שעות הזנת תוכן.

שם הדומיין (שם האתר שלכם) אינו כלול, זה יש לרכוש (למעשה לשכור) מרשויות האינטרנט, אני יכול לעשות זאת עבורכם. העלות של זה משתנה, בדרך כלל כ 120 ש”ח לשנה ו 195 לשנתיים.

אני לא שוכר מקרים שאמרתי “לא” ללקוחות שלי. מה שאתם רוצים להוסיך לאתר כנראה אפשר, ואני יכול לעשות את זה עבורכם.

הבנתי אני רוצה להתקדם!

אם אתם רוצים לבנות איתנו אתר, נהדר! אם אתם יודעים איזה זה מצוין, אבל גם אם אתם לא בטוחים עדיין, אתם מוזמנים לפנות אליי ואעזור לכם להבין מה האתר המתאים לכם ביותר. אפשר להתקשר אליי או לשלוח מייל אל למלא טופס זה.

קורס AI Masterclass יישום בינה מלאכותית בעסקים

הקורס שכל עצמאי ובעל עסק חייב להיות בו, מספר המקומות מוגבל. רשימת ההמתנה למחזור הבא נפתחה, כל הפרטים כאן:

וובינר בחמישי 13/7 20:00

יש לכם עסק קטן*?
בואו ללמוד איך להעזר ב AI בעסק שלכם

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...