ההרשמה המוקדמת עד

00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות

מחודש ומעודכן - קורס חי בזום 6 מפגשים!

AI Masterclass: יישום בינה מלאכותית בעסקים

AI לעסקים – מתיאוריה לפרקטיקה

ברוכים הבאים לעידן החדש של העסקים

הסוף לבזבוז זמן, וכסף, תקיעות ותסכול

עידן העבודה המשותפת עם AI

מטרת הקורס

שמי דניאל, ומטרת הקורס הזה היא להקנות לכם כלים שיהפכו כל יום עבודה להרפתקה חדשה ומועילה. למה? כי כשאתם מתחילים לעבוד עם AI, אתם לא רק שומרים על העסק שלכם בחזית הטכנולוגיה – אתם גם משדרגים את איכות חייכם המקצועית והאישית.

השימוש ב AI יהיה לכם קל כמו שימוש בוואטסאפ או ג’ימייל!

בעזרת הכלים מתקדמים בתחום ה-AI, תוכלו לחדש, לייעל ולהתאים את עסקכם לדרישות השוק המודרני. כל זה בליווי הדרכה אישית שתאפשר לכם להשתמש בכלים אלו בביטחון וביעילות. תוך שמירה על האנושיות והיצירתיות שהם חיוניים לכל עסק שמטרתו להצליח ולגדול.

כבר במפגש הראשון תרגישו את השפעת ה-AI על עסקכם: פחות זמן מבוזבז על משימות שוליות, יותר זמן פנוי לחדשנות וליצירתיות, ובעיקר – תחושת שליטה וביטחון בכל מה שאתם עושים.

במילים אחרות, חיסכון אדיר בזמן, חיסכון גדול בכסף (הוצאות מיותרות), ושיפור היצירתיות ויכולת קבלת ההחלטות – אלה רק חלק מהיתרונות של עבודה נכונה עם כלי AI

הצטרפו אלי לקורס שישנה לא רק את הדרך בה אתם עושים עסקים, אלא גם את האופן בו אתם חווים את כל יום עבודה.

ההרשמה המוקדמת פתוחה!

הרשמו עכשיו בשלב הרישום המוקדם לקורס הבא של AI לעצמאיים ובעלי עסקים – AI Masterclass: יישום בינה מלאכותית בעסקים – והבטיחו לעצמכם מקום בקורס שיעיף את העסק שלכם לשלב הבא. שלב הרישום המוקדם הוא הזדמנות מצוינת להבטיח את מקומכם ולהנות מהטבות מיוחדות. למדו ליישם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של בינה מלאכותית ולשלב אותן בכל פן של העסק שלכם. הקורס יכשיר אתכם לשימוש נכון ויעיל בכלים שישפרו את יעילות העסק, יחסכו זמן וכסף, ויקדמו אתכם מול המתחרים בשוק.
(כל הפרטים כאן בהמשך)

דניאל אני חייבת לומר לך, אני לא חושבת שיש מדריך אחד בישראל שמלמד כמוך, המון תודה לך!
לקוחה מרוצה שהשתתפה במחזור קודם

ניצחון על הבדידות והתקיעות: הכוח של AI לעסקים ויזמים

כייזמים, עצמאיים, בעלי עסקים וגם, בעלי תפקידים משמעותיים בעסקים, אנחנו הרבה פעמים חווים בדידות, תסכול, וקשיים מסוגים שונים. אנו יכולים להיות מצליחים או בדרכינו להצלחה ועדיין להתמודד עם אתגרים וקשיים שיש להם פתרונות.
מי לא מכיר את האתגרים הבאים:

תסכול, תקיעות, בזבוז זמן, אלה חוויו לא פשוטות.
לכל הדברים האלה, ממש, יש כעת תשובה, זמינה וכמעט פשוטה. אפשר להיעזר בכלי ה AI המתאים, ללמוד לתקשר איתו בצורה נכונה ולקבל כמעט את כל התשובות והתמיכה שאנו צריכים.

מה קורה ברגע שמתחילים לעבוד עם AI בעסק שלנו?

מה עוד קורה תאכל'ס בנושא של יצירת תכנים כשמתחילים לעבוד עם AI?

חיסכון בזמן

AI יכול לייצר עבור העסק שלנו תוכן במהירות רבה יותר מאשר בני אדם, מה שמאפשר ייצור מסיבי של תכנים כמו פוסטים לבלוגים, עדכוני רשתות חברתיות ומאמרים

כאשר מוגדרות ההנחיות המתאימות, AI יכול לייצר תוכן ברמה גבוהה ובאיכות עקבית, מבלי להיפגע מעייפות או משתנים אחרים שמשפיעים על בני אדם

AI יכול לעבד נתונים גדולים על קהלי יעד ולהתאים את התוכן בהתאם להעדפות ולצרכים של משתמשים ספציפיים, מה שמשפר את הקשר עם הלקוחות

עם AI, אפשר לתרגם ולייצר תוכן במגוון שפות בקלות ובמהירות, מה שמאפשר הגעה לשווקים חדשים בינלאומיים בלי הצורך לשכור מתרגמים או כותבים נוספים

AI יכול להציע רעיונות ופורמטים חדשים לתוכן שאולי אתם בעצמכם לא חושבים עליהם, מה שמעשיר את הפוטנציאל היצירתי של העסק שלכם

AI יודע לייצר לנו בדיוק את התמונות שאנו זקוקים להם לתכנים השיווקיים, הפרסומיים והמקצועיים של העסק שלנו, וזה אפילו ייחודי לנו!

AI: השותף המושלם שלא מחליף אותך, אלא מעצים אותך

ברגע שמתחילים להשתמש ב AI מתמכרים, ולא, זה לא עושה את כל העבודה בשבילכם, וזה גם לא הופך אתכם למיותרים. וזה בטח לא מחליף אתכם. אבל השימוש בכלי AI כן, עוזר בקנה מידה עצום, מקצר תהליכים, חוסך הרבה זמן והמון כסף.

אתם, אנחנו, בני האדם, מביאים אנרגיית חיים לעשייה שלנו. מביאים אנרגיית חיים לחיים של אנשים אחרים! אנו נחוצים, אפילו נחוצים מתמיד. ויחד עם זאת, אנו צריכים ללמוד, להתפתח ולהפוך להיות טובים יותר במה שאנחנו עושים כל הזמן. וזה אומר, גם ללמוד לעשות שימוש בכלי AI!

דניאל מרצה בחסד שמצליח להדביק בך את התשוקה ללמידה של כלי ה – AI באופן מרתק, נהיר ופשוט. הקורס והאופן בו דניאל מעביר אותו , מצליח לייצר מכנה משותף וקצב התקדמות שווה בין כולם ללא קשר לפערי הידע או ההכרות המוקדמת עם AI. שיעורים של שלוש שעות עוברים בלי ששמתי לב. תודה

משתתף בקורס מספר

תוכן הקורס והשיעורים

קורס שימושי AI לעצמאיים ובעלי עסקים הוא קורס היסודות שלנו לבעלי עסקים. נלמד בו כיצד לעבוד בצורה הטובה ביותר עם כלי AI שיעזרו לכם עם העשייה העסקית היומיומית שלכם. בדיוק כפי שאני עובד עם הכלים האלה. התוכן של הקורס הזה מתחיל כמעט מאפס ומגיע לרמות עניין ועשייה גבוהות. תלמדו בקורס כל מה שעצמאי, ייזם ובעל עסק צריך לעבודה שלו או שלה.

התוודעות לטכנולוגיות AI, הכרות עם chatGPT והתאמתו לשימוש עסקי יומיומי.

השיעור מתמקד בהבנת מהות הבינה המלאכותית וכיצד היא משתלבת בעולם העסקי. נלמד על השימוש ב-chatGPT, נבין את תפקיד הפרומפט, ונכיר את הכלים הראשונים שיעזרו לנו להתחיל לעבוד עם AI בעסק. נדון בסכנות וביתרונות של הטכנולוגיה, נתחיל לעבוד בצורה מעשית עם chatGPT.

שימוש ב-AI לשיפור וייעול הפעולות היומיומיות בעסק.

בשיעור זה תלמדו כיצד AI יכול להפוך את הפעולות היומיומיות שלכם ליעילות ומהנות יותר. נכיר דרכים לשימוש ב-chatGPT למיילים, ניהול רשתות חברתיות, ויצירת תוכן שיווקי במהירות וביעילות. דגש על פעולות אמיתיות שכל בעל עסק מבצע פעמים רבות ביום, כמו ניסוח והפצה של הצעות מחיר, תכנון משימות יומיומיות, ורעיונות לפיתוח מוצרים ושירותים חדשים. השיעור הזה לבד יחסוך לכם שעות רבות בעבודה, כבר מיד לאחריו. המשתתפים יתנסו במשימות מעשיות כדי ליישם את הנלמד וישפרו את תהליכי העבודה היומיומיים שלהם בעזרת AI.

 

יצירת תמונות ייחודיות ומיוחדות בקלות למגוון שימושים עסקיים.

בשיעור זה תלמדו כיצד AI יכול לייעל את תהליך יצירת התמונות שלכם, כך שתוכלו ליצור תוכן חזותי מרשים בקלות וללא מאמץ. נלמד לייצר תמונות מושכות ומותאמות אישית לרשתות חברתיות, מיילים, אתרים ועוד, עם דגש על תוכן שיהיה ייחודי ומותאם בדיוק לצרכים שלכם. נדון בכלים השונים שיש ל-AI להציע וכיצד ניתן לנצל אותם ליצירת גרפיקות ותמונות ייחודיות שימשכו את העין וישדרגו את התוכן העסקי שלכם. תגלו איך לייצר במהירות תוכן חזותי מרשים שיעזור לכם לבלוט בכל פלטפורמה דיגיטלית.

שימוש ב-AI, ובמיוחד chatGPT, למחקרי שוק, ניתוח לקוחות ותכנון עסקי.

בשיעור זה נצלול אל התחום של יישום AI, ובעיקר chatGPT, לניהול מחקרים וניתוח נתונים ברמה גבוהה. תלמדו כיצד להשתמש ב-AI כדי לבצע מחקרי שוק מעמיקים, לנתח את קהל היעד שלכם, ולבנות תוכניות עסקיות מקיפות ומדויקות. נעמיק בשימוש ב-AI לנושאים מורכבים ומתקדמים כמו הבנת המגמות בשוק, ניתוח מתחרים, תכנון אסטרטגי, ותכנון פרויקטים עסקיים. נלמד כיצד להפיק תובנות חיוניות שיסייעו בקבלת החלטות מושכלות ונבצע יישומים מעשיים של AI למשימות עסקיות חשובות.

יצירת תמונות מרהיבות ומדויקות לצרכים עסקיים ייחודיים

לפעמים העסק שלכם זקוק לתמונות שלא רק נראות טוב, אלא גם מתאימות במדויק לצרכים שלכם, מדהימות ומיוחדות. בשיעור זה נלמד כיצד להשתמש בכלי AI ליצירת תמונות מורכבות יותר, עם דגש על התאמה למטרות ספציפיות כמו פרסום, עיצוב אתרים, קמפיינים שיווקיים ועוד. נעמיק בשימוש בכלים מתקדמים כמו Leonardo.ai, dall-e, midjurney, firefly, Lexica.art, astria.ai ועוד, כדי להבין את האפשרויות העצומות שהכלים הללו מציעים. נלמד כיצד להפיק את התמונות המדויקות והמרהיבות ביותר שישדרגו את החזות העסקית שלכם וימשכו את תשומת הלב של קהל היעד.

כלים מתקדמים לניתוח נתונים, יצירת תוכן אוטומטי, ווידאו בעזרת AI.

זהו השיעור המתקדם שבו נעמיק את השימוש ב-AI לטובת ניתוח נתונים עסקיים, יצירת תוכן מרובה בצורה אוטומטית, והפקת וידאו. תלמדו כיצד להשתמש ב-AI כדי לנתח נתונים מורכבים מקבצים שונים כמו Excel ו-PDF, ולקבל תובנות שמועילות לניהול העסק. בנוסף, נחקור את האפשרויות ליצירת תוכן שיווקי ואינפורמטיבי בהיקפים גדולים בעזרת אוטומציה, כולל תכנים למיילים, אתרים ורשתות חברתיות. נלמד גם על יצירת וידאו בעזרת AI, כולל הפקת סרטונים מותאמים אישית ויצירת כתוביות באופן מהיר ויעיל. במהלך השיעור נראה דוגמאות ויישומים מעשיים איך להטמיע את היכולות הללו בעסק שלכם כדי לשפר את התקשורת, השיווק והיעילות התפעולית.

דוגמאות לתמונות AI שייצרנו במחזורים קודמים

הקורס שמעביר אתכם מתיאוריה לפרקטיקה בעולם ה-AI לעסקים

בקורס שלנו, אתה לא רק לומד על AI – אתה חווה אותו בפועל ולומד כיצד ליישם אותו בעסק שלך לתוצאות מידיות. הנה מה שתקבל בהצטרפות לקורס:

דניאל מורה המעורה לגמרי בשילוב רזי הבינה המלאכותית ויישומיה בתחומי המקצועות השונים . הוא מלמד ומנחה את הקורס בסבלנות רבה ובנועם. מדלג בהצלחה בין שונות המשתתפים וצרכיהם, ומעניק יחס אישי ותומך במהלך השיעור. הקורס מותאם הן לרמת התלמיד שזה עתה נחשף לנבכי הבינה המלאכותית כמו גם למביני דבר שמבקשים להתמחות בתחום. הקורס היה מרתק ומרחיב אופקים ופתח בפני עולם של מושגים ויכולות שלא ידעתי על קיומם .מומלץ בחום !

משתתף מקצועי משתף

לאיזה סוגי בעלי עסקים ועצמאיים הקורס מתאים?

הקורס יכול להתאים לכל מי שרואה ערך בשילוב טכנולוגיות חדשניות לצורך שיפור ביצועי העסק, חיסכון במשאבים, הגברת יעילות והשגת יתרון תחרותי. בין אם מדובר בעסק קטן או גדול יותר, טכנולוגיית ה AI יכולה להעניק כלים חזקים להצלחה בתחומי היצירתיות, השיווק, הפיתוח והניהול.

בעלי עסקים קטנים ועצמאים

עבור בעלי עסקים קטנים ועצמאים שלרוב מנהלים את כל התפקידים בעסק לבד או עם צוות קטן מאוד, השילוב של טכנולוגיית ה AI יכולה להיות GAME CHANGER. היא מאפשרת להם לבצע מגוון משימות כמו יצירת תוכן, מחקר שוק, עיצוב גרפי ועוד בצורה יעילה ומהירה יותר מאשר בעבר. כך הם חוסכים זמן ומשאבים יקרים.

גם למי שרק מתכנן להקים עסק חדש, הקורס יכול להיות רלוונטי כבר בשלב התכנון והייזום. ה AI יכולה לסייע בבניית תוכניות עסקיות, מחקר שוק, גיבוש אסטרטגיה ויצירת תוכן ראשוני לקידום הרעיון.

סטארטאפים וחברות הזנק לרוב מחפשים דרכים חדשניות לקדם ולפתח את המוצרים שלהם במהירות וביעילות. טכנולוגיית ה AI יכולה לסייע בתכנון אסטרטגיות שיווק, פיתוח מוצרים, איסוף תובנות משוק, ויצירת תוכן שיווקי איכותי – הכל בקצב מהיר יותר.

גם בעלי עסקים בינוניים וגדולים יותר יכולים להפיק תועלת מהשילוב של טכנולוגיות האי במגוון תחומים – החל מניהול פרויקטים וקבלת החלטות אסטרטגיות, ועד לייצור תוכן שיווקי ותמיכה בלקוחות. ה AI יכולה לשפר את היעילות, החדשנות והביצועים של העסק.

לאנשי מקצוע בתפקידי שיווק, פיתוח מוצרים, יחסי ציבור ותקשורת שיווקית, טכנולוגיית ה AI מציעה יכולות חזקות מאוד ליצירת תוכן ממוקד לקהלי יעד, עיצוב חזותי, מחקר ותכנון אסטרטגיות. הם יכולים להפיק תועלת רבה משילובה.

מתי ואיפה?

הקורס הזה הוא קורס חי בזום. הוא גם מוקלט ועולה לאתר הקורס עם חומרים נוספים והדרכות. אפשר להרשם ולצפות בכולו מוקלט אולם אני ממליץ להיות נוכח לפחות בחלק מהשיעורים. במחזור הקרוב אפשר להשתתף בבוקר או בערב (ואפשר בשניהם מי שרוצה)

ההשקעה שלכם

מחיר להרשמה מוקדמת עד 25/7:
נצלו את ההזדמנות עכשיו ושריינו את מקומכם!
ההשקעה שלכם בהרשמה כרגע היא: 

00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות

בונוסים (שווי בונוסים כולל: 2780 ש"ח)

רישום מהיר לקורס

סיום ההרשמה מתקרב!
נצלו את ההזדמנות עכשיו ושריינו את מקומכם!

הרשמה מיידית לקורס: AI Masterclass: יישום בינה מלאכותית בעסקים (1/1)

100% אחריות

100% אחריות לשביעות רצון: אם לאחר שני מפגשים אינך מרוצה, תקבל את כל כספך חזרה ללא שאלות וללא בעיות 🙂

דניאל , אתה מקצועי , נותן ידע רחב ומהלב , כיף ללמוד אצלך 🤩

עוד לקוחה שמחה

שאלות נפוצות

האם אני צריך ידע טכני מוקדם כדי להשתתף בקורס?

לא. הקורס מותאם למגוון רמות ידע, ממתחילים ועד מתקדמים. אנו מספקים מבוא רחב ומקיף שיאפשר גם למי שאין לו רקע טכני להבין וליישם את החומר בצורה אפקטיבית.

אמנם ייתכן שהעסק שלך עבד טוב עד כה, אך טכנולוגיית ה-AI מייצרת הזדמנויות חדשות לחסוך זמן ועלויות, לשפר קבלת החלטות ולהגביר את היצירתיות והחדשנות. בעולם התחרותי כיום, מי שלא ינצל יתרון כזה עלול להישאר מאחור.

אכן, טכנולוגיית ה-AI עשויה להיראות מסובכת, אך הקורס מתוכנן במיוחד להנגיש אותה באופן ידידותי ופשוט, תוך לימוד מעשי וצעד-אחר-צעד. אין צורך ברקע טכנולוגי מוקדם.

אדרבה, הסיכון האמיתי הוא שלא לנצל את ההזדמנות הגדולה הזו. חברות ענק כבר משתמשות בכלים דומים ונהנות מהיתרונות. כעסק קטן, אתם יכולים לגדול מאוד בעזרת הקורס הזה.

מטרת טכנולוגיית ה-AI אינה להחליף בני אדם, אלא לסייע להם בביצוע משימות יעיל יותר. בקורס נלמד כיצד לנהל את השילוב בין יכולות ה AI ליכולות האנושיות באופן מיטבי.

אתם לא חייבים להיות מומחה טכנולוגיה כדי ליהנות מה AI. הקורס מתוכנן במיוחד להיות נגיש וידידותי גם למי שחסר ידע טכנולוגי, ויעניק תמיכה וליווי צמוד.

ה AI רלוונטי כמעט לכל סוגי העסקים, משירותים ועד מוצרים. בקורס תלמדו דוגמאות מעשיות מענפים שונים כיצד ליישם את הכלים האלה לטובתכם.

התשלום בהרשמה המוקדמת במחיר מוזל במיוחד לטובת המצטרפים המוקדמים, בנוסף אפשר לשלם בתשלומים ללא ריבית וללא מסגרת עד 12 תשלומים. יתרה מזאת, הקורס הזה יעזור לכם לחסוך הרבה יותר כספים מאשר ההשקעה בו וכמובן להרוויח הרבה יותר.

הקורס הינו בן שישה מפגשים מעניינים וכיפיים און ליין. כמו כן, הכל מוקלט ועולה לאתר הקורס כך שאם מפספסים אפשר להשלים את החומר בקלות. בנוסף מקורס יושלב תרגול מעשי כדי שתוכלו מיד להתחיל ליישם מבלי להסתבך בעומק מדעי.

התוצאות וחיסכון הזמן עשויות להתחיל להיות מורגשות מיידית! לאחר השיעור הראשון! וככל שתמשיכו לעבוד עם ה AI, כך החיסכון והרווח יגדל.

התוצאות וחיסכון הזמן עשויות להתחיל להיות מורגשות מיידית! לאחר השיעור הראשון! וככל שתמשיכו לעבוד עם ה AI, כך החיסכון והרווח יגדל.

אנו מבינים שלכולם יש לוח זמנים עמוס, לכן כל השיעורים מוקלטים וניתנים לצפייה בכל זמן שנוח לך במשך שנה מתום הקורס. זה מאפשר לך ללמוד בקצב שלך ולא לפספס חומר.

כן, אנו מציעים אחריות מלאה לשביעות רצון. אם תרגיש לאחר שני מפגשים שהקורס אינו מתאים לך, תוכל לקבל החזר כספי מלא, ללא שאלות.

הקורס שלי מתמקד בשילוב של תיאוריה ופרקטיקה באופן שאינו מצוי ברוב הקורסים. אני, דניאל, מביא את הניסיון הרחב שלי, גם כמומחה AI וכמי שיישם אותו בפועל בעסקים, וגם כמי שעובד עם עצמאיים ובעלי עסקים משנת 2008 וגם כמאמן אישי, יש לי שילוב יכולות ייחודי, ואני מעביר את הידע בצורה פשוטה וברורה וגם מעניינת ומהנה.

הקורס מתוכנן להתאים למגוון עסקים ותחומים, ומכסה את השימושים הנפוצים ביותר של AI בסביבה העסקית. במהלך הקורס, אנו גם מתמקדים בסיטואציות ספציפיות ונותנים דוגמאות מהעולם האמיתי שיעזרו לך ליישם את הידע על העסק שלך.

בוודאי, ניתן להתייעץ איתי בוואסאפ, אפשר לשאול כל שאלה שרוצים. להתייעצות פשוט ללחוץ על הקישור הזה: מבקש להתייעץ עם דניאל בוואטסאפ

מי אני - דניאל שלגי שירה

סיימתי לימודי תואר ראשון במדעי המחשב בשנת 2000, עבדתי בחברות היי טק מובילות בישראל, הקמתי שתי חברות סטארט אפ, אני הבעלים של WEBGUY משנת 2008, ועזרתי למאות בעלי עסקים עם הנוכחות שלהם באינטרנט, עם אסטרטגיה, עם כלים דיגיטליים מתקדמים ועוד. 

בסוף שנת 2022 יצא לעולם chatGPT ומייד התחלתי לחקור לעומק ולעשות שימוש יומיומי בכלי AI שונים ומגוונים. אני פוגש כל הזמן בעלי עסקים וגם אנשים שאינם בעלי עסקים, שהנושא מעניין אותם, ברור לחלוטין ש AI וכלים מתקדמים, יכולים לעזור להם מאוד, אבל אין להם מושג איך לגשת לזה. 

אני אשמח לעזור לכל מי שרוצה ללמוד איך לגשת לזה, ואיך לעשות בכלי AI ואחרים שימוש חכם.

רוצה להתייעץ?

אם רוצה להתייעץ איתי לפני החלטה סופית, אפשר לפנות אליי בוואטסאפ בשמחה ואני אעזור במה שאוכל

קורס AI Masterclass יישום בינה מלאכותית בעסקים

רישום לרשימת המתנה

הקורס שכל עצמאי, ייזם ובעל עסק חייב להיות בו, מספר המקומות מוגבל. האנשים ברשימת המתנה יודעים ראשונים!
רשימת ההמתנה למחזורים הבאים פתוחה:

הרשמה לרשימת המתנה לקורס AI לעסקים

רגע רגע רגע...

לפני שנפרדים, רוצה לקבל את?
10 הפקודות (prompts) החשובות ביותר לעבודה יומיומית עם chatGPT שיעזרו להצלחת העסק שלך
לקבלת 10 הפקודות החשובות של CHATGPT

וובינר בחמישי 13/7 20:00

יש לכם עסק קטן*?
בואו ללמוד איך להעזר ב AI בעסק שלכם

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...