ייעוץ

אתם מחפשים מישהו להתייעץ איתו? מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו?
הגעתם למקום הנכון...

25 שנות ניסיון, מאות רבות של אתרים שבניתי, אתרי תדמית, אתרי מאמנים, אתרי מעצבים ואדריכלים, אתרי חנויות, אתרים לסטארטרפים, אתרים לבעלי עסק יחידים ולחברות שמוכרות במאות מליונים בכל העולם. 

לרוב האנשים הקמת אתר אינטרנט זה פרויקט מורכב. פרויקט שדוחים. פרויקט שקשה לגשת אליו. 
מאחר ואני עברתי כל כך הרבה פרויקטים כאלה, מכל סוג שהוא, אתרי תדמית לעסקים קטנים, אתרי איקומרס, אתרי אינדקס, ואתרים מורכבים מאוד, אני יכול לעזור לכם להבין איך נכון לגשת לפרויקט שלכם. 
בין אם זה פרויקט קטן או גדול, פגישת ייעוץ תעשה לכם סדר בראש, ותצאו ממנה עם צ’קליסט מסודר של מה עליכם לעשות עכשיו בשביל להתקדם.

פגישת ייעוץ, על מה? איך? כמה?

אפשר להתייעץ איתי על (כמעט) כל דבר שקשור באינטרנט ובעסק שלכם. אתר אינטרנט, רשימות תפוצה, מערכות דיוור, מערכות CRM, רעיונות לייזמות באינטרנט, שיפור אתרי אינטרנט, הקמת אתרי איקומרס ועוד. אני לא מייעץ על מה שאני לא מבין בו. במידה ואתם לא בטוחים, אתם מומזנים למלא את הטופס ורק במידה ואני יכול לעזור לכם, נקבע פגישת ייעוץ.

אנשים רוצים להקים אתר אינטרנט, לא יודעים איזה אתר הם צריכים, מה הם צריכים שיהיה באתר האינטרנט שלהם, איך אתר האינטרנט שלהם יכול לעזור לעסק שלהם, ובסוף רבים בונים אתר שעומד שם סתם ולא מועיל לעסק בשום צורה. וזה חבל. אני יכול לייעץ לכם בשיחה של שעתיים ולהכין אתכם לקראת אחד הפרויקטים הגדולים יותר שיש.

הרבה פעמים בעלי עסקים בונים אתר ולא מוכרים שם שום דבר למרות שהם יכולים. מצד שני, הרבה פעמים בעלי עסקים מנסים למכור באתר אינטרנט את הדבר הלא נכון. אתם מוזמנים להתייעץ איתי, ואעזור לכם להבין מהם המוצרים או השירותים הנכונים למכירה באתר אינטרנט שלכם. אם יש לכם כאלה, מצוין, אם לא, אפשר הרבה פעמים להתאים מוצרים או שירותים קיימים ולהפוך אותם לכאלה שימכרו מצוין באינטרנט. אשמח לעזור לכם.

בין כל האתרים שבניתי, ראיתי גם הרבה כשלונות, חלקם ייזמויות שלי שלא הצליחו ואחרים של לקוחות. וכמובן, כמי שעוקב אחרי התעשייה הזו כבר 25 שנים, אני מכיר המון (אי אפשר להכיר הכל, זה עולם ומלואו). ולכן, אם יש לכם רעיון מגניב להקמת לייזמות אינטרנט עם אתר אינטרנט עזה או אחר, ובמידה ואתם רוצים להתייעץ לפני שאתם מוציאים אלפי או עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים על אתר אינטרנט, אני מזמין אתכם להתייעץ איתי.

לדעתי לכל עסק צריך שיהיה אתר. יחד עם זאת, לא בהכרח מהרגע הראשון, וגם, לא בהכרח אתר רגיל לכל עסק. אולי מספיק לעסק שלכם כרגע אתר של עמוד אחד? או מיני סייט של 3-4 עמודים? לא בטוחים? מוזמנים להיתייעץ איתי.

בשנת 2018 אשתי ואני לקחנו את עצמנו ועברנו לגור באמסטרדם. העסק שלי עבר שינוי מסוים, אבל עדיין עובד מול קהל ישראלי ברובו. מאז המעבר העסק שלי רק גדל.  רוצים לדעת איך עושים את זה? מוזמנים למלא את הטופס למטה לקביעת פגישת ייעוץ.

בסופו של דבר בניית אתר אינטרנט זה פרויקט שדורש משאבים. זמן, אנרגיה וכסף. לפעמים אפשר ל’שחק’ בין המשאבים האלה, להשקיע יותר זמן ופחות כסף, או ההיפך. הרבה פעמים עלות הזמן בסופו של דבר היא גדולה מעלות הכסף. בכל מקרה, יש מגוון גדול של אפשרויות, אם אתם לא בטוחים, אני מזמין אתכם להתייעץ עם מומחה. איתי.

לא תמיד צריך אתר חדש. לפעמים אפשר לשפר את האתר הקיים. תכנים חדשים. תמונות חדשות. אותי שינוי צבעוניות. לעמים אפשר לשנות רק את עמוד הבית. יש הרבה דרכים לשפר אתר קיים. בפגישת ייעוץ איתי, נוכל לעבור על האתר הקיים שלכם ונראה מה צריך לעשות כדי לשפר אותו, השיפור לפעמים הוא עצום.

אורך פגישת ייעוץ כשעתיים. עלות פגישת ייעוץ 1200 ש”ח.

לקביעת פגישת ייעוץ

קורס AI Masterclass יישום בינה מלאכותית בעסקים

הקורס שכל עצמאי ובעל עסק חייב להיות בו, מספר המקומות מוגבל. רשימת ההמתנה למחזור הבא נפתחה, כל הפרטים כאן:

וובינר בחמישי 13/7 20:00

יש לכם עסק קטן*?
בואו ללמוד איך להעזר ב AI בעסק שלכם

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...